DocNoteFilms Production

|Студія документального кіно

Крутий заміс - Перший український серіал про ветеранський бізнес вже на YouTube!

«Крутий Заміс» – це документальний серіал, його герої – ветерани АТО. Через справжні розповіді героїв та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. Перипетії післяфронтового життя ветеранів-підприємців та курйозні воєнні історії побратимів для одних стануть дієвим стимулом, а для інших – справді відвертим знайомством.


Ця
документалка припаде до смаку широкому колу глядачів, адже в ній ветеран постає з людяного боку! Ветеранський бізнес виступає місцем їх зустрічі. Кожна серія – це правдива розмова наших героїв у невимушеному середовищі. А для того, щоб цей документальний фільм побачила якомога ширша аудиторія, студія Docnotefilms викладатиме його у вільний доступ на ютуб, де його можна дивитись абсолютно безкоштовно!

Обо'явзково підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook: КРУТИЙ ЗАМІС

ПЕРШИЙ СЕЗОН

Крутий Заміс: Сезон 1. Постер

8 серій першого сезону розповідають історії людей, які після повернення з війни започаткували власний бізнес в Києві та Київській Області. Міністерство культури України надало допомогу в створенні проєкту.

Серія 1. Regata Club

У першій серії ми завітали до Олександра Матяша в Regata Club – бізнес із виробництва чоловічої білизни, одягу та ременів. У гостях – Олександр «Мадяр» Матяш, Андрій «Медвідь» Ільченко та Павло «Мамонт» Мамонтов. Ведучій – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 02.03.2020

Серія 2. Veterano Brownie

В другій серії ми в гостях у Романа Набожняка (позивний «Ребе») в Veterano Brownie – кафе, головне страва якого – це тістечка-брауні. У гостях – Костянтин «Вікінг» Чабала та Катерина «Зоя» Приймак. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 05.03.2020

Серія 3. Салон краси EvaFleur Studio

У третій серії ми завітали до Євгенії «Єви» Янченко в салон краси EvaFleur Studio. У гостях – Андрій «Висота» Янченко та Алла «Чонгар» Борисенко. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 09.03.2020

Серія 4. Юридична компанія Miller

В четвертій серії ми завітали до адвоката Масі Найєма в юридичну компанію Miller. У гостях – Ігор «Дайвер» Холодило та Олександр «Хемінгуей» Чаморсов. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 12.03.2020

Серія 5. Кіборг Масаж

У п’ятій серії ми завітали до Дмитра «Амура» Крикуна в Кіборг Масаж. Також із нами Сергій «Сайгон» Лещенко та Ірина «Лінза» Цвіла. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 16.03.2020

Серія 6. Veterano Wood

У шостій серії ми в гостях у Сергій «Псих» Демков у Veterano Wood – столярній майстерні. З нами теревенять також Олексій «Кот» Петров та Юлія «Пічєнька» Шевчук. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 19.03.2020

Серія 7. Der Igel Tattoo Studio

В  сьомій серії першого сезону ми прийшли до Євгена Ярила в тату-салон Der Igel Tattoo Studio. У гостях – Микола «Лемур» Опанасенко та Микола «Deutsch» Груберт. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 23.03.2020

Серія 8. Veterano Coffee

Восьма серія – остання у першому сезоні проєкту. Ми в гостях у Володимира «Шеви» Шевченка в Veterano Coffee. Разом з нами – Ольга «Луч» Швець, військовий психолог, HR директор в Veteran Hub, і Олександр «Комбат» Писаренко, доброволець батальйону «Січ», Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 26.03.2020

ДРУГИЙ СЕЗОН

10 епізодів другого сезону розповідають про ветеранські бізнеси та їх засновників з усієї України: Полтави, Рівного, Львова, Луцька, Харкова, Сум, Вінниці, Миколаєва, Коломиї та Одеси. Створено за підтримки Українського Культурного Фонду.

Серія 1. BOBRY.IN.UA

Перша серія присвячена Сумам: автори проєкту в гостях у Ігоря «Філософа» Мироненка в майстерні «Бобри 3D». У гостях – Володимир «Комендант» Лаврик та Олександр «Тихий» Бондаренко. Ведучій – Сергій Гнатюк.

ДАТА ВИХОДУ: 06.02.2021

Серія 2. Луцькі Соколи

Друга серія присвячена Луцьку: автори проєкту завітали до Майї Москвич до клубу стрільби з лука «Луцькі Соколи». У гостях – Павло Ковальський та Володимир Нерода. Ведучий – Костянтин Кляцкін.
ДАТА ВИХОДУ: 13.02.2021

Серія 3. Медобар

Друга серія присвячена Вінниці: автори проєкту завітали до Сергія Бондаренка на його пасіку Медобар. У гостях – Михайло Жилін та Тетяна Чудновець. Ведучий – Сергій Гнатюк.
ДАТА ВИХОДУ: 20.02.2021

Серія 4. БейбіДок

Друга серія присвячена Рівному: автори проєкту завітали до Юрія Поліщука у дитячу клініку БейбіДок. У гостях – Віталій Домащук та Ігор Батинчук. Ведучий – Костянтин Кляцкін.
ДАТА ВИХОДУ: 27.02.2021