Крутий заміс

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]

«Крутий Заміс» – це документальний серіал, його герої – ветерани АТО. Через справжні розповіді героїв та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. Перипетії післяфронтового життя ветеранів-підприємців та курйозні воєнні історії побратимів для одних стануть дієвим стимулом, а для інших – справді відвертим знайомством.


Ця
документалка припаде до смаку широкому колу глядачів, адже в ній ветеран постає з людяного боку! Ветеранський бізнес виступає місцем їх зустрічі. Кожна серія – це правдива розмова наших героїв у невимушеному середовищі. А для того, щоб цей документальний фільм побачила якомога ширша аудиторія, студія Docnotefilms викладатиме його у вільний доступ на ютуб, де його можна дивитись абсолютно безкоштовно!

Обо’явзково підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook: КРУТИЙ ЗАМІС

ПЕРШИЙ СЕЗОН

Крутий Заміс: Сезон 1. Постер

8 серій першого сезону розповідають історії людей, які після повернення з війни започаткували власний бізнес в Києві та Київській Області. Міністерство культури України надало допомогу в створенні проєкту.

Серія 1. Regata Club

У першій серії ми завітали до Олександра Матяша в Regata Club – бізнес із виробництва чоловічої білизни, одягу та ременів. У гостях – Олександр «Мадяр» Матяш, Андрій «Медвідь» Ільченко та Павло «Мамонт» Мамонтов. Ведучій – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 02.03.2020

Серія 2. Veterano Brownie

В другій серії ми в гостях у Романа Набожняка (позивний «Ребе») в Veterano Brownie – кафе, головне страва якого – це тістечка-брауні. У гостях – Костянтин «Вікінг» Чабала та Катерина «Зоя» Приймак. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 05.03.2020

Серія 3. Салон краси EvaFleur Studio

У третій серії ми завітали до Євгенії «Єви» Янченко в салон краси EvaFleur Studio. У гостях – Андрій «Висота» Янченко та Алла «Чонгар» Борисенко. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 09.03.2020

Серія 4. Юридична компанія Miller

В четвертій серії ми завітали до адвоката Масі Найєма в юридичну компанію Miller. У гостях – Ігор «Дайвер» Холодило та Олександр «Хемінгуей» Чаморсов. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 12.03.2020

Серія 5. Кіборг Масаж

У п’ятій серії ми завітали до Дмитра «Амура» Крикуна в Кіборг Масаж. Також із нами Сергій «Сайгон» Лещенко та Ірина «Лінза» Цвіла. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 16.03.2020

Серія 6. Veterano Wood

У шостій серії ми в гостях у Сергій «Псих» Демков у Veterano Wood – столярній майстерні. З нами теревенять також Олексій «Кот» Петров та Юлія «Пічєнька» Шевчук. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 19.03.2020

Серія 7. Der Igel Tattoo Studio

В  сьомій серії першого сезону ми прийшли до Євгена Ярила в тату-салон Der Igel Tattoo Studio. У гостях – Микола «Лемур» Опанасенко та Микола «Deutsch» Груберт. Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 23.03.2020

Серія 8. Veterano Coffee

Восьма серія – остання у першому сезоні проєкту. Ми в гостях у Володимира «Шеви» Шевченка в Veterano Coffee. Разом з нами – Ольга «Луч» Швець, військовий психолог, HR директор в Veteran Hub, і Олександр «Комбат» Писаренко, доброволець батальйону «Січ», Ведучий – Андрій Козінчук.

ДАТА ВИХОДУ: 26.03.2020

ДРУГИЙ СЕЗОН

10 епізодів другого сезону розповідають про ветеранські бізнеси та їх засновників з усієї України: Полтави, Рівного, Львова, Луцька, Харкова, Сум, Вінниці, Миколаєва, Коломиї та Одеси. Створено за підтримки Українського Культурного Фонду.

Серія 1. BOBRY.IN.UA

Перша серія присвячена м. Суми: автори проєкту в гостях у Ігоря «Філософа» Мироненка в майстерні «Бобри 3D». У гостях – Володимир «Комендант» Лаврик та Олександр «Тихий» Бондаренко. Ведучій – Сергій Гнатюк.

ДАТА ВИХОДУ: 06.02.2021

Серія 2. Луцькі Соколи

Друга серія присвячена м. Луцьк: автори проєкту завітали до Майї Москвич до клубу стрільби з лука «Луцькі Соколи». У гостях – Павло Ковальський та Володимир Нерода. Ведучий – Костянтин Кляцкін.
ДАТА ВИХОДУ: 13.02.2021

Серія 3. Медобар

Друга серія присвячена м. Вінниця: автори проєкту завітали до Сергія Бондаренка на його пасіку Медобар. У гостях – Михайло Жилін та Тетяна Чудновець. Ведучий – Сергій Гнатюк.
ДАТА ВИХОДУ: 20.02.2021

Серія 4. БейбіДок

Друга серія присвячена м. Рівне: автори проєкту завітали до Юрія Поліщука у дитячу клініку БейбіДок. У гостях – Віталій Домащук та Ігор Батинчук. Ведучий – Костянтин Кляцкін.
ДАТА ВИХОДУ: 27.02.2021

Серія 5. Blade Brothers Knives

Друга серія присвячена м. Харків: автори проєкту завітали до Олександра Вороб’я на виробництво ножів Blade Brothers Knives та до спортивного клубу ножового бою Blade Brothers. У гостях – Ігор Пушкарьов та Тетяна Габелюк. Ведучий – Сергій Гнатюк.
ДАТА ВИХОДУ: 06.03.2021

Серія 6. Veteran Point

Друга серія присвячена м. Миколаїв: автори проєкту завітали до Олексія Губського, засновника ресторану Veteran Point. У гостях – Олександр Беспалов та Дмитро Іваненко. Ведучий – Сергій Гнатюк.
ДАТА ВИХОДУ: 13.03.2021

Серія 7. Файна Berry

Друга серія присвячена м. Львів: автори проєкту завітали до Миколи Стецьківа – власника полуничної ферми ФайнаBerry. У гостях – Олександр Попов та Віталій Дячук. Ведучий – Костянтин Кляцкін.
ДАТА ВИХОДУ: 20.03.2021

Серія 8. IT BRO

Друга серія присвячена м. Полтава: автори проєкту завітали до Олекси Коби – засновника ІТ-компанії IT BRO. У гостях – Андрій Хижняк та Дмитро Юденко. Ведучий – Сергій Гнатюк.
ДАТА ВИХОДУ: 27.03.2021

Серія 9. Майстерня Романа Янка

Друга серія присвячена м. Коломия: автори проєкту завітали до Романа Янка – засновника еко-бізнесу з виготовлення дерев’яних пелет для твердопаливних котлів та наповнювачів для котячих туалетів. У гостях – Андрій Спіров та Андрій Лисканюк. Ведучий – Костянтин Кляцкін.
ДАТА ВИХОДУ: 03.04.2021

Серія 10. Ліхтенфельд

Друга серія присвячена м. Одеса: автори проєкту завітали до Олександра Доброжанського – власника Органічної ферми Ліхтенфельд. У гостях – Сергій Гуцалюк та Микола Яковлев. Ведучий – Сергій Гнатюк.
ДАТА ВИХОДУ: 10.04.2021

About Me

Theresa Jordan

Curabitur nec justo sit amet urna convallis viverra. Phasellus auctor id lectus vel tincidunt. Phasellus sed lorem id diam venenatis ullamcorper. Curabitur iaculis risus vitae magna eleifend, at auctor dolor ultricies. Sed rhoncus aliquam turpis, a hendrerit arcu.

Latest Posts
Sponsored

Recent Comments

    New membership are not allowed.