вас вітає студія
DOCNOTEFILMS

Молодий український продакшн, заснований у 2015 році.

Ми - група професіоналів, майже бойових побратимів, що вирішили знімати сучасні українські реалії максимально чесно та відверто.

Починаючи свій документальний шлях

у 2013 році в рамках проекту BABYLON'13, ми фіксуємо зародження громадянського суспільства в Україні, завжди знаходячись у вирі історії та максимально рефлексуємо на події та людей що нас оточують. В нашому творчому доробку – короткометражні документальні фільми про Майдан та війну на сході України, повнометражний документальний фільм «Крим, як це було» та проекти соціального спрямування.

Аудіо-візуальні твори
Виробництво

Студія DocNoteFilms - це продакшн повного циклу. Ми однаково якісно пропонуємо послуги від створення концепції аудіо-візуального твору та написання сценарію, до зйомок та монтажу

Ми любимо створювати фільми
Фільми

Студія ДокНоутФілмс спеціалізується на створенні короткометражних та повнометражних фільмів і серіалів. Це можуть бути як документальні так і ігрові роботи, без обмежень по жанрам.

Ми цінуємо кожного клієнта та шукаємо нові виклики

НАШ ШОУРІЛ 2020

співзасновники студії

НАША КОМАНДА

Костянтин Кляцкін
режисер
Сергій Малярчук
продюсер
Павло Липа
Оператор-постановник
About Me

Theresa Jordan

Curabitur nec justo sit amet urna convallis viverra. Phasellus auctor id lectus vel tincidunt. Phasellus sed lorem id diam venenatis ullamcorper. Curabitur iaculis risus vitae magna eleifend, at auctor dolor ultricies. Sed rhoncus aliquam turpis, a hendrerit arcu.

Latest Posts
Sponsored

Recent Comments

    New membership are not allowed.